Liecības

Dieva nebeidzamie BRĪNUMA  DARBI… 

Dievadarbi.jpgVēlējos padalīties savā liecība ,par dzīvi kopā ar Dievu un viņa lielo žēlastību un mīlestību pret mums. Par viņa plāniem ,ne mūsējiem.
Mēs esam Paleju ģimenīte, un jau savus 4 gadus dzīvojam Dānija .Pašlaik esam 3,bet jau vasarā mūsu ģimenei pievienosies otra Dieva dāvāta dāvana un svētība-mūsu otrais bērniņš.
Dievu to Kungu patiesi sāku meklēt un saukt pēc viņu pagājušā gada janvārī. Kaut zināju par visu  jau 7 gadus, kopš iepazinu vīru un viņa brīnišķīgo mammu. Bet ar patiesām lūgšanām , un Dieva vārda lasīšanu un mācīšanos esmu tikai gadu. Protams,  sapratu ,ka no sātana uzbrukumiem neizbēgs neviens kristietis, un ar ko būs jārēķinās. Visa garīga un dēmoniskā pasaule ,tas viss likās tik nereāli un baisi ,bet tā visa bija reāla taisnība.

Lasīt rakstu


Paldies kalpošanai „Atver acis”!

Rihards2.JPGRakstu šo liecību, jo gribu atzīmēt, cik īpaši nozīmīga ir Evas Āleres un viņas komandas kalpošana pie cilvēkiem. Un es ticu, ka šo kalpošanu vada Dieva Gars un Dieva gudrība ir brīžos, kad tiek sniegta palīdzība tiem, kas ir vajadzībās. Kad ar vīru apprecējāmies, protams, zinājām, ka gribam arī bērniņu. Gāja mēnesis pēc mēneša, bet bērniņš nepieteicās. Nav tā, ka es šajā jomā mazāk uzticējos Dievam, bet jāatzīst, ka tomēr kaut kāda nedrošība tomēr manī bija ienākusi. Un kā jau tas tādās situācijās bieži notiek, tas, par ko tu domā, kļūst saskatāms arī visur, kurp vien veries. Tā bija arī man – arvien biežāk uzdūros internetā dažādiem rakstiem par to, kas traucē sievietei ieņemt bērnu, kādi ir neauglības iemesli utml. Virsraksti burtiski „kliedza”… Atceros, ka nevienu šāda satura rakstu pat neatvēru, lai izlasītu, bet satraukums jau bija ienācis no viena teikuma vien! Droši vien sīkumos nav jāstāsta, cik manī auga satraukums par mūsu situāciju. Un biju nolēmusi – ja nu nākammēness nepieteiksies mazais, tad gan aiziešu pie savas ārstes… .

Lasīt rakstu


Ivonas liecība